Urban RolePlay [Balkan] Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Urban RolePlay [Balkan] Forum

Dobrodošli na forum od RolePlay servera Urban sa Balkana! Želimo Vam da se dobro zabavite! IP: 37.187.77.46:7795


You are not connected. Please login or register

Southside Corona Locotes XIII

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Southside Corona Locotes XIII Empty Southside Corona Locotes XIII pet lis 24, 2014 6:14 pm

~ kecwax ~



Southside Corona Locotes XIII Djysg24

EAST SIDE, 1971.
Sve se dogodilo prije 39 godina na istočnom dijelu LS-a. Imao sam 1 godinu tek kada su se doselili Frank i Chris u naše susjedstvo. Majka mi je pričala da su i oni meksikanci koji su došli ovdje tražiti bolji život. Pitate se kako se ovoga sjećam? Zapamtio sam sve šta mi je majka pričala o njima dvoje jer je tvrdila da će oni štiti ovaj dio LS-a od učestalih napada crnaca sa južnijeg dijela grada. Tada još nisam ništa shvaćao, ali se sjećam priče iz frankovog dnevnika koja me uvjek obuzme raznim osječajima. "Bilo je vruće jutro na East Sidu. chris i ja uputili smo se prema "Carnicero" baru u južnijem dijelu hooda. Nismo slutili ništa, bio je to običan dan kao i svaki drugi sve dok...Nismo došli ispred "Carnicero" bara. Nismo vjerovali kada smo ugledali policijsku traku na ulazu od bara, a iz unutrašnjosti su se čuli glasovi lokalnih meksikanaca. Naravno i nas je znatiželja vodila prema vratima bara da pogledamo šta se dogodilo. Kada smo ušli vidili smo sve najbliže susjede i prijatelje mrtve unutar bara. Svi su bili propucani iz AK-47. Očiti drive-by neke od lokalnih muljatora. Chris je slučajno naišo na papir na podu na kojem je pisala jasna poruka: "We'll kill you all mexican shit !". Kada je Chris okrenuo papir vidio je zaljepljenu zelenu maramu. Znali smo šta to znači. Misli smo da smo si dobri sa dečkima iz Gantona, ali očito je ispalo drukčije. Znali smo da se trebamo udružiti u jedno bratsvo koje će se zaštiti i neće dopustiti da naude više nama i našim prijateljima iz susjedstva. Taj tren smo odlučili osnovati East Side Locos. Kada budete ovo čitali i pitali se zašto baš to ime? E pa odgovor je vrlo jednostavan, East Side je zbog mjesta središta na East Sidu LS-a, Locos jer smo time obilježili da smo meksikanci i da samo takve želimo u naše redove. Idući dan smo se Chris i ja našli ispred moje kuće. Sjeli smo za stol i počeli razgovor. Izvadio sam dvije frule najbolje meksičke trave da si zapalimo malo. Razgovor nam je trajao 2 sata,a frule su otišle u treptaj oka. Zaključili smo da ozbiljno želimo pokrenuti ovu ideju sa ESL-om i da ćemo naručivat robu iz meksika od naših kolega tamo i prepordat ovdje za duplo. Također smo se dogvorili dignuti krediti i obnoviti bar i kupiti si jednu savannu. Sve je bilo dogvororeno kako treba, a mi smo se spremali za idući dan..." je napisao/la:

Citati iz dnevnika Franka White-a
East Side, 1971.

LJETO, 1978.
Došlo je ljeto i moj rođendan, ko bi reko ali imao sam već 8 godina. Svoj 8 rođendan pamtit ću po nećem strašnom šta neću nikada zaboraviti. Svaki dan sam bio kod Franka i Chrisa doma, ali ovaj dan nije bio kao i svi drugi. Pokucao sam na vrata i niko nije otvarao. Bilo mi je sve čudno i nisam znao šta se događa. Odjednom je neki crnac otvorio vrata kuće i izašao van. Pravio se da me ne vidi i samo je posalo zadnji pozdrav Chrisu i Franku. Vidio sam kako nosi UZI u rukama. znao sam neće dobro završiti. Dva sata kasnije sjeo sam na biciklu i krenuo do košarkaških terena da se malo igram sa prijateljima. bili su rijetki dani kada smo mogli ići bez ikakve brige na teren se igrati. Onaj tren kada sam došao na teren čuo sam pucanje UZI-a. Znao sam odmah da je to onaj crnac i da je nešto loše napravio. Trčao sam do mosta da vidim šta se događa i vidio zeleni auto kako daje pun gas prema East Sidu. Auto je prjurio pokraj mene, nisam stigao ništa reagirat. Vidio sam da je auto vozio Frank dok je na suvozačevom mjestu bio opet onaj crnac s UZI-em, a na zadnjem sjedalu je sjedio Chris. Shvatio sam da su nekoga ubili jer su morali. Idućeg dana sam pitao Franka zasto su ubili onog dečka. On me pogledao i spustio pogled prem tlu. Nije mi znao kako objasniti ono šta su učinili, ali je skupio snagu i rekao: "Tommy, jednog dana češ shvatiti da nisu svi crnci dobri i da je ovo jedini način da preživimo." Tu rečenicu još dan danas čujem i znao sam da će ovaj događaj rezultirat ratom između crnaca i meksikanaca. Kasnije tu večer sam otišao do Frenka i Chrisa doma. Znao sam da mozda neću shvatiti neke stvari jer imam 8 godina tek, ali me zanimalo sve to šta se događa. Nakon 4 sata razgvora bližilo se 20.00 sati i morao sam doma dok se majka ne počne brinuti. Na putu prema kući sam razmišljao o svim tim nazivima i svim tim šta se oko mene događa i shvatio da me ćeka čudan život. "Ljeto se bližili kraju, a Chris i ja smo pokušali zaboraviti onog ubijenog dječaka iz hooda ispod nas. Pokušali smo nastaviti naše poslove i ne obazirati se na prošlost. Ono šta sam tog dana naučio je da moraš potegnuti za naj gorim rješenjem iako to neželiš. Svijet je velik i traži puno, a chris i ja moramo biti spremni na to. Godine nas hvataju, nismo više naj malđi i moramo se potruditi da onaj ko preuzme naš posao da bude pravi. Računam na malog Tommya već sada za nekoliko godina. Naravno on je još pre malen da bi vodio ovako nešto, ali kada vrijeme dođe bit će spreman. Dok on nebude mogo još minimalno 10 godina ja moram nekog drugog izabrat. Ima vremena, ako bolje razmislim neću se povlaćiti još." je napisao/la:

Citati iz dnevnika Franka White-a
Ljeto, 1978.
Southside Corona Locotes XIII 15ofcc4
EAST SIDE, 2008.
ESL je preživio mnoge krizne situacije od '71. pa sve do danas. Unatoč svim problemima, ESL se uspio održati na nogama i stvoriti odlične odnose sa svima bandama i mafijama u gradu. Ja sam preuzeo bandu 1994. i vodim ju sve do danas. Nakon 39 godina postojanja ESL se proširio po cijelome East Los Santosu. Svaki dan odlazimo u luku LSa da uzmemo novu robu. Tržište nam se proširilo, a naša roba je postala tražena po cijeloj državi. Za nas znaju i lokalni policajci, ali dokaza i moći nemaju da nam upadne u poslove i sve uprskaju. Sigurno se pitate što je sa Crishom i Frankom ? E pa, njih dvoje su se povukli u Meksiko i od tamo nam šalju najbolju yerbu. Svaki dan smo u kontatku sa njima i dogovaramo se oko svakakvih poslova. Iako smo toliko zaposleni uvijek se nađe vremena za chill uz frulu u barriu. Naša majka je naš hood i čuvamo ga kao ništa i nikoga. Kako je Patron rekao: "There are many locos, but there's only one hood amigo". je napisao/la:

Citat iz spisa Tommya Martineza.
East Side, 2008.

EAST SIDE LOCOS, 2011.
Danas, East Side Locosi, skoro nakon godinu dana Patrona Tommya, šefovi bande su se mjenjali dva puta. Prvi put bandu su pokrivali T-Bone i Joker nakon čega na njihovo krunsko mjesto sjedaju Domino i Pedro. Ja i Joker sada smo u nizem sloju i sakrivamo se od psa pošto smo vrlo traženi i možemo past ako nas uhvate. Jednom prilikom Tommy je navratio, nazdravili smo ali odjednom je opet nestao negdje, ni traga ni glasa. Nismo ga vidjeli dosta dugo. Možemo slobodno reći da je tu doslo do mnogih promjena. Od saveza sa plavima, Cripsima do raskida saveza sa Grove Streetom. Neznam koji je razlog iako sumnjam u njihovu narav. Odjednom koda im je nesto poremetilo umove.. Kako se moglo raspustiti 3 godine saveznistva? Sa Bloodsima smo sada u nekim tihim odnosima pa ne mogu reći da smo losi. Mnogo naših, a i njihovih je poginulo pa bi bilo vrijeme da se to primiri. Što da još kažem... Dosta clanova smo nasli da su bili cinkeri, i zavrsili su s jezikom vani. Neki su me jednostavno nervirali. A sto cu. Sada imamo dosta clanova koji su otisli nazad u Tijuanu ili Ciudad, neki vise po svojim kucama cijele dane. Uglavnom, stanje nam je lijepo. Što se tiče ovih manjih grupa po gradu, ako postoje, ne poznajemo tako da nemamo nikakvog utjecaja na njih niti oni na nas. U prijasnja vremena smo bili vrlo losi sa Salvatruchom i onim chavalama iz 18-ste ulice. Dobro da smo ih se rijesili, za sad. je napisao/la:

Citat dnevnika Hectora Cortez
East Side, 2011

EAST SIDE LOCOS, 2012.
Od ove godine krečemo iz početka. Prošlost zaboravljamo, a na budućnost gledamo širom otvorenih očiju i u nove pobjede. Prije nije bilo baš bajno radi skorog raspada i rada cijele organizacije. Mnogi članovi su otišli nazad u Ciudad de Mexico i okolne gradiće kako bi našli spas. Dok su bili ovdje bili su pod pritiskom jer su nam mnogi upali u bandu pod okriljem legale ... Odavali informacije i radili sranja. Također mi prijašnje vođe su bili neiskusni u svome poslu i mislim da im vodstvo nije prošlo baš najbolje. Oni su znate ... Nije važno. Danas okrećemo novu stranicu ... Otvaramo tržište novom i mnogo boljom robom te otvaramo trgovački mnogim zemljama, a među njima je i Meksiko. Bit čemo najjači kao na postanku, a izumrijet ćemo kao heroji jednoga dana, ali se nadam da neče doči do toga. Svi poslodavci do sada su jamčili dobitak u svome poslu i dobivali kvalitetu kao kod nikoga. Dok ovo pišem pušim najbolju yerbu na cijelom ovome prostoru. Ostatak če te dobiti sa vremenom ... je napisao/la:

Citat iz dnevnik Hectora Cortez.
East Side, 2012.

EAST SIDE LOCOS, 2014.
Nakon nepune 2 godine i doslovnog istrebljenja Locosa iz istočne strane Los Santosa, Cicatriz i ja kao bivši članovi organizacije odlučili smo iz privatnih razloga ponovno počet djelovat u kriminalnim vodama te podići zaboravljenu prašinu u gradu. Usprkos svemu što nam se desilo, pokušat ćemo na što bolji i učinkovitiji način povratiti staru slavu i povećati unos ilegalnih sredstava u okolinu. je napisao/la:

Citat dnevnika Tomasa Alvareza
East Side, 2014.

New era, reicarnated locotes #SCLXIII
Dvojica članova Mare Salvatruche iz El Salvadora zaputila su se po naređenju u East Los Santos kako bi smaknula trenutne lidere East Side Locosa te reinkarnirali organizaciju pod novim imenom i na novoj lokaciji. Sve to je učinjeno i od danas, 10.09.2014. počinju sa svojim poslom i upoznavanjem okoline. je napisao/la:

Citat dnevnika Heriberta Martineza
El Corona, 2014.

2Southside Corona Locotes XIII Empty Re: Southside Corona Locotes XIII pet lis 24, 2014 6:56 pm

~ kecwax ~



OOC Informations
Kako uci u Locose
Uvjeti ulaska, a ponajprije vašeg charactera
- Ulazak u bandu određuje vaš level RolePlaya. Ukoliko ste vrlo dobri lideri vas zamjećuju te vas ubacuju u organizaciju u kraćem vremenskom roku.
-U bandu je dozvoljen ulazak samo sa jednim accountom!
Što za vas znači /invite ?
Najviše na što morate obratiti pozornost je:

-Latino ime, Latino skin te upotrebljavanje našeg slenga.
-Svakim pokušajem OOCa i kršenja osnovnih pravila servera/foruma vaš ostanak među nama smanjuje.
Par savjeta za bolji RolePlay
-Morate imati prikladno ime, prezime i skin.
-Morate imati neku malu IC priču o sebi ... [Odakle si, roditelji, kvart, škola, selidba ...]
-Preporuka je da RPate maloljetnu osobu jer imate veče šanse. Zašto? Zato što i u RL klinci sa 15-17 godina počinju obavljati sitnice kako bi dobili respect i maramu.
-Što više upotrebaljavajte komande /ame, /me, /do i ostalo kako bi drugi igrači, a i lideri uvidjeli vašu originalnost i znanje u RPu.
-Smislite sebi neki nadimak.
-Provodite dane u hoodu te upoznavajte druge igrače sa što boljom pričom. Također, nema smisla da dotrčite odmah do lidera i sa njime počnete RPati. Razlog je taj što sve informacije dolaze od jednoga člana do liderovih očiju i ušiju.
-Učestalo OOCanje, dosađivanje za /invite i druge funkcije produžuju vaš ulazaka u bandu za 2 dana ili vas odbijaju odmah.
-Morate znati engleski jezik.
-Budite oprezni jer svaki krivi korak vas dovodi do smrti!
Southside Corona Locotes XIII GDSe3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Southside Corona Locotes XIII MHiSMvo
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Southside Corona Locotes XIII Djysg24
Southside Corona Locotes XIII QeK0ucJ
Southside Corona Locotes XIII LtN33K6

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.